Size bir telefon kadar yakınız
0322 226 21 21
Dil Seçin
trende

Adana Küpeşte Sistemleri

09.12.2019
957 görüntülenme
Adana Küpeşte Sistemleri

Adana Küpeşte Sistemleri

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların bir hayli kısmına, emniyet ve güzel bir görünüm sağlamak için yapılan dekorasyon çalışmasıdır. Tamamen Alüminyum profiller kullanılarak hazırlandığından uygulamaya “alüminyum küpeşte” dekoru denir.

Küpeşte, fobilik sözcüğü ile eş anlamlıdır. Küpeşteler, alüminyum olduğu gibi ahşap, çelik, krom ve plastik vs. modelerini üreten şirketler bulunmaktadır

Alüminyum küpeşte öbür küpeşte uygulamalarından değişik olarak demontajdır. Başka Bir Deyişle profilleri parçalara bölebilir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirlerine vidalanarak oluşturulur ve yeniden sökülebilir.

Alüminyum küpeşteler, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda rahatça uygulanabilir..

Alüminyum Korkulukların Avantajları Nelerdir?

1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına görsel olarak şıklık ve estetik katar, görsellik ve kalitesi nedeniyle yaşam alanlarınıza kalite ve değer katar.

2. Kullanılan malzemelerin temizlik dışında herhangi bir bakım gerektirmediği gibi yıllarca sıkıntısız kullanım imkanı sağlaması ve yüksek özellikleri sayesinde gelişen teknoloji ile modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve tercih edileni haline gelmiştir.

3. Üründe paslanma meydana gelmez ve korozyona çok aşırı dayanıklıdır.

4. Sağlam ve yapısı itibari ile hafif olması ile yapılarınızın değerine değer katar

5. Her proje ve projenin yapısına göre uygun çözümler, ergonomi ve uygulama çeşitliliği sağlar. Uyulanabilirliği tasarım ve diğer açılardan çok kolaydır.

6. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

7. Doğa dostu bir üründür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.